Ondorego hiru tauletan aurkituko dituzu kiroldegian egiten diren jardueren ordutegiak, hau da, aretoko jarduerak, bizikleta gelako jarduerak eta igerilekuko jarduerak. Bestalde jakinerazten dizuegu FITNESS GELAKO aholkularitza zuen esku DOAN dagoela.

• Fitness gelako monitoreen ordutegia >

Aretoko jarduerak

ASTELEHENA ASTEARTEA ASTEAZKENA OSTEGUNA OSTIRALA LARUNBATA
08.00 - 09.00 Hipopresivos08.15 - 09.00

Hipopresiboak08.15 - 09.00
Kalesolo
Hipopresivos08.15 - 09.00

Hipopresiboak08.15 - 09.00
Kalesolo
09.00 - 10.00 Mantentze gimnasia09.00 - 10.00
Arlutz


Pilatesa09.15 - 10.15
Kalesolo


Xumba10.00 - 10.45
Arlutz


Yoga10.30 - 11.45
Kalesolo
Multifitnessa09.30 - 10.30
Arlutz
Mantentze gimnasia09.00 - 10.00
Arlutz


Pilatesa09.15 - 10.15
Kalesolo


Xumba10.00 - 10.45
Arlutz


Yoga10.30 - 11.45
Kalesolo
Multifitnessa09.30 - 10.30
Arlutz
Mantentze gimnasia09.00 - 10.00
Arlutz
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00 Gimnasia erritmikoa16.30 - 18.15
Arbe


TRXa17.15 - 18.00
Arlutz


Xumba18.00 - 18.45
Arlutz


Judoa18.00 - 19.30
Arbe


Tonifikazioa19.00 - 20.00
Arlutz


Yoga19.30 - 20.45
Kalesolo


TRXa20.00 - 00.00
Arlutz
Gimnasia erritmikoa16.30 - 18.15

TRXa17.15 - 18.00
Arlutz


Xumba18.00 - 18.45
Arlutz


Judoa18.00 - 19.30
Arbe


Tonifikazioa19.00 - 20.00
Arlutz


Yoga19.30 - 20.45
Kalesolo


TRXa20.00 - 20.45
Arlutz
17.00 - 18.00 Judoa17.00 - 19.00
Arbe


Hipopresiboak17.30 - 18.15
Kalesolo


Karatea18.00 - 19.00
Arlutz


Multifitnessa18.15 - 19.15
Arlutz


Pilatesa18.15 - 19.15
Kalesolo


Karatea19.00 - 20.45
Arbe


Hipopresiboak19.15 - 20.00
Kalesolo


GAPa19.15 - 20.00
Arlutz
Judoa17.00 - 19.00
Arbe


Hipopresiboak17.30 - 18.15
Kalesolo


Multifitnessa18.15 - 19.15
Arlutz


Pilatesa18.15 - 19.15
Kalesolo


Gimnasia erritmikoa19.00 - 20.00
Arbe


GAPa19.15 - 20.00
Arlutz


Hipopresiboak19.15 - 20.00
Kalesolo
18.00 - 19.00 Karatea18.00 - 20.45
Arbe
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00
21.00 - 22.00
22.00 - 23.00
23.00 - 00.00
Click on the class name to get additional info

Astelehena

Asteartea

Asteazkena

Osteguna

Ostirala

ASTELEHENA ASTEARTEA ASTEAZKENA OSTEGUNA OSTIRALA LARUNBATA
16.00 - 17.00 Gimnasia erritmikoa16.30 - 18.15
Arbe
Gimnasia erritmikoa16.30 - 18.15
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00 Gimnasia erritmikoa19.00 - 20.00
Arbe
Click on the class name to get additional info

Astelehena

Asteazkena

Osteguna

ASTELEHENA ASTEARTEA ASTEAZKENA OSTEGUNA OSTIRALA LARUNBATA
19.00 - 20.00 GAPa19.15 - 20.00
Arlutz
GAPa19.15 - 20.00
Arlutz
Click on the class name to get additional info

Asteartea

Osteguna

ASTELEHENA ASTEARTEA ASTEAZKENA OSTEGUNA OSTIRALA LARUNBATA
Click on the class name to get additional info
ASTELEHENA ASTEARTEA ASTEAZKENA OSTEGUNA OSTIRALA LARUNBATA
08.00 - 09.00 Hipopresiboak08.15 - 09.00
Kalesolo


Hipopresivos08.15 - 09.00
Hipopresiboak08.15 - 09.00
Kalesolo


Hipopresivos08.15 - 09.00
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00 Hipopresiboak17.30 - 18.15
Kalesolo
Hipopresiboak17.30 - 18.15
Kalesolo
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00 Hipopresiboak19.15 - 20.00
Kalesolo
Hipopresiboak19.15 - 20.00
Kalesolo
Click on the class name to get additional info

Asteartea

Osteguna

ASTELEHENA ASTEARTEA ASTEAZKENA OSTEGUNA OSTIRALA LARUNBATA
17.00 - 18.00 Judoa17.00 - 19.00
Arbe
Judoa17.00 - 19.00
Arbe
18.00 - 19.00 Judoa18.00 - 19.30
Arbe
Judoa18.00 - 19.30
Arbe
19.00 - 20.00
Click on the class name to get additional info

Astelehena

Asteartea

Asteazkena

Osteguna

ASTELEHENA ASTEARTEA ASTEAZKENA OSTEGUNA OSTIRALA LARUNBATA
18.00 - 19.00 Karatea18.00 - 19.00
Arlutz
Karatea18.00 - 20.45
Arbe
19.00 - 20.00 Karatea19.00 - 20.45
Arbe
20.00 - 21.00
Click on the class name to get additional info

Asteartea

Ostirala

ASTELEHENA ASTEARTEA ASTEAZKENA OSTEGUNA OSTIRALA LARUNBATA
08.00 - 09.00 Hipopresivos08.15 - 09.00

Hipopresiboak08.15 - 09.00
Kalesolo
Hipopresivos08.15 - 09.00

Hipopresiboak08.15 - 09.00
Kalesolo
09.00 - 10.00 Mantentze gimnasia09.00 - 10.00
Arlutz


Pilatesa09.15 - 10.15
Kalesolo


Xumba10.00 - 10.45
Arlutz


Yoga10.30 - 11.45
Kalesolo
Multifitnessa09.30 - 10.30
Arlutz
Mantentze gimnasia09.00 - 10.00
Arlutz


Pilatesa09.15 - 10.15
Kalesolo


Xumba10.00 - 10.45
Arlutz


Yoga10.30 - 11.45
Kalesolo
Multifitnessa09.30 - 10.30
Arlutz
Mantentze gimnasia09.00 - 10.00
Arlutz
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00 Gimnasia erritmikoa16.30 - 18.15
Arbe


TRXa17.15 - 18.00
Arlutz


Xumba18.00 - 18.45
Arlutz


Judoa18.00 - 19.30
Arbe


Tonifikazioa19.00 - 20.00
Arlutz


Yoga19.30 - 20.45
Kalesolo


TRXa20.00 - 00.00
Arlutz
Gimnasia erritmikoa16.30 - 18.15

TRXa17.15 - 18.00
Arlutz


Xumba18.00 - 18.45
Arlutz


Judoa18.00 - 19.30
Arbe


Tonifikazioa19.00 - 20.00
Arlutz


Yoga19.30 - 20.45
Kalesolo


TRXa20.00 - 20.45
Arlutz
17.00 - 18.00 Judoa17.00 - 19.00
Arbe


Hipopresiboak17.30 - 18.15
Kalesolo


Karatea18.00 - 19.00
Arlutz


Multifitnessa18.15 - 19.15
Arlutz


Pilatesa18.15 - 19.15
Kalesolo


Perfeccionamiento de la natación para adultos18.30 - 19.15

Karatea19.00 - 20.45
Arbe


Hipopresiboak19.15 - 20.00
Kalesolo


GAPa19.15 - 20.00
Arlutz
Judoa17.00 - 19.00
Arbe


Hipopresiboak17.30 - 18.15
Kalesolo


Multifitnessa18.15 - 19.15
Arlutz


Pilatesa18.15 - 19.15
Kalesolo


Perfeccionamiento de la natación para adultos18.30 - 19.15

Gimnasia erritmikoa19.00 - 20.00
Arbe


GAPa19.15 - 20.00
Arlutz


Hipopresiboak19.15 - 20.00
Kalesolo
18.00 - 19.00 Karatea18.00 - 20.45
Arbe
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00
21.00 - 22.00
22.00 - 23.00
23.00 - 00.00
Click on the class name to get additional info

Astelehena

Asteartea

Asteazkena

Osteguna

Ostirala

ASTELEHENA ASTEARTEA ASTEAZKENA OSTEGUNA OSTIRALA LARUNBATA
09.00 - 10.00 Mantentze gimnasia09.00 - 10.00
Arlutz
Mantentze gimnasia09.00 - 10.00
Arlutz
Mantentze gimnasia09.00 - 10.00
Arlutz
Click on the class name to get additional info

Astelehena

Asteazkena

Ostirala

ASTELEHENA ASTEARTEA ASTEAZKENA OSTEGUNA OSTIRALA LARUNBATA
09.00 - 10.00 Multifitnessa09.30 - 10.30
Arlutz
Multifitnessa09.30 - 10.30
Arlutz
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00 Multifitnessa18.15 - 19.15
Arlutz
Multifitnessa18.15 - 19.15
Arlutz
19.00 - 20.00
Click on the class name to get additional info

Asteartea

Osteguna

ASTELEHENA ASTEARTEA ASTEAZKENA OSTEGUNA OSTIRALA LARUNBATA
09.00 - 10.00 Pilatesa09.15 - 10.15
Kalesolo
Pilatesa09.15 - 10.15
Kalesolo
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00 Pilatesa18.15 - 19.15
Kalesolo
Pilatesa18.15 - 19.15
Kalesolo
19.00 - 20.00
Click on the class name to get additional info

Astelehena

Asteartea

Asteazkena

Osteguna

ASTELEHENA ASTEARTEA ASTEAZKENA OSTEGUNA OSTIRALA LARUNBATA
19.00 - 20.00 Tonifikazioa19.00 - 20.00
Arlutz
Tonifikazioa19.00 - 20.00
Arlutz
Click on the class name to get additional info

Astelehena

Asteazkena

ASTELEHENA ASTEARTEA ASTEAZKENA OSTEGUNA OSTIRALA LARUNBATA
17.00 - 18.00 TRXa17.15 - 18.00
Arlutz
TRXa17.15 - 18.00
Arlutz
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00 TRXa20.00 - 00.00
Arlutz
TRXa20.00 - 20.45
Arlutz
21.00 - 22.00
22.00 - 23.00
23.00 - 00.00
Click on the class name to get additional info

Astelehena

Asteazkena

ASTELEHENA ASTEARTEA ASTEAZKENA OSTEGUNA OSTIRALA LARUNBATA
10.00 - 11.00 Xumba10.00 - 10.45
Arlutz
Xumba10.00 - 10.45
Arlutz
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00 Xumba18.00 - 18.45
Arlutz
Xumba18.00 - 18.45
Arlutz
Click on the class name to get additional info

Astelehena

Asteazkena

ASTELEHENA ASTEARTEA ASTEAZKENA OSTEGUNA OSTIRALA LARUNBATA
10.00 - 11.00 Yoga10.30 - 11.45
Kalesolo
Yoga10.30 - 11.45
Kalesolo
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00 Yoga19.30 - 20.45
Kalesolo
Yoga19.30 - 20.45
Kalesolo
20.00 - 21.00
Click on the class name to get additional info

Astelehena

Asteazkena

Areto bizikleta

ASTELEHENA ASTEARTEA ASTEAZKENA OSTEGUNA OSTIRALA LARUNBATA
19.00 - 20.00 Areto bizikleta19.15 - 20.00
Bizikleta gela
Bizikleta aretoan
Areto bizikleta19.15 - 20.00
Bizikleta gela
Bizikleta aretoan
20.00 - 21.00 Areto bizikleta20.15 - 21.00
Bizikleta gela
Bizikleta aretoan
Areto bizikleta20.15 - 21.00
Bizikleta gela
Bizikleta aretoan
Click on the class name to get additional info

Astelehena

Asteartea

Asteazkena

Osteguna

ASTELEHENA ASTEARTEA ASTEAZKENA OSTEGUNA OSTIRALA LARUNBATA
19.00 - 20.00 Areto bizikleta19.15 - 20.00
Bizikleta gela
Bizikleta aretoan
Areto bizikleta19.15 - 20.00
Bizikleta gela
Bizikleta aretoan
20.00 - 21.00 Areto bizikleta20.15 - 21.00
Bizikleta gela
Bizikleta aretoan
Areto bizikleta20.15 - 21.00
Bizikleta gela
Bizikleta aretoan
Click on the class name to get additional info

Astelehena

Asteartea

Asteazkena

Osteguna

ASTELEHENA ASTEARTEA ASTEAZKENA OSTEGUNA OSTIRALA LARUNBATA
08.00 - 09.00 Igeriketa hastapenak helduak08.15 - 09.00
Igerilekuak


Igeriketa hobekuntza helduak08.15 - 09.00
Igerilekuak
Igeriketa hastapenak helduak08.15 - 09.00
Igerilekuak


Igeriketa hobekuntza helduak08.15 - 09.00
Igerilekuak
Igeriketa hastapenak helduak08.15 - 09.00
Igerilekuak


Igeriketa hobekuntza helduak08.15 - 09.00
Igerilekuak
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00 Igeriketa umeak 5 - 10 urte17.00 - 18.30
Ordutegi berezia taldearen arabera
Igerilekuak


Igeriketa haurtxoak17.45 - 18.15
Igerilekuak


Igeriketa haurrak 3 - 4 urte18.30 - 19.00
Igerilekuak
Igeriketa umeak 5 - 10 urte17.00 - 18.30
Ordutegi berezia taldearen arabera
Igerilekuak


Igeriketa haurrak 3 - 4 urte18.30 - 19.00
Igerilekuak
Igeriketa umeak 5 - 10 urte17.00 - 18.30
Ordutegi berezia taldearen arabera
Igerilekuak


Igeriketa haurtxoak17.45 - 18.15
Igerilekuak


Igeriketa haurrak 3 - 4 urte18.30 - 19.00
Igerilekuak
Igeriketa umeak 5 - 10 urte17.00 - 18.30
Ordutegi berezia taldearen arabera
Igerilekuak


Igeriketa haurrak 3 - 4 urte18.30 - 19.00
Igerilekuak
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00 Igeriketa hobekuntza helduak19.00 - 19.45
Igerilekuak


Igeriketa hobekuntza azkarra19.15 - 20.00
Igerilekuak
Igeriketa hobekuntza helduak19.00 - 19.45
Igerilekuak


Igeriketa hobekuntza azkarra19.15 - 20.00
Igerilekuak
20.00 - 21.00 Igeriketa errendimendua20.00 - 20.45Igeriketa errendimendua20.00 - 20.45
Click on the class name to get additional info
ASTELEHENA ASTEARTEA ASTEAZKENA OSTEGUNA OSTIRALA LARUNBATA
20.00 - 21.00 Igeriketa errendimendua20.00 - 20.45Igeriketa errendimendua20.00 - 20.45
Click on the class name to get additional info

Asteartea

Osteguna

ASTELEHENA ASTEARTEA ASTEAZKENA OSTEGUNA OSTIRALA LARUNBATA
18.00 - 19.00 Igeriketa haurrak 3 - 4 urte18.30 - 19.00
Igerilekuak
Igeriketa haurrak 3 - 4 urte18.30 - 19.00
Igerilekuak
Igeriketa haurrak 3 - 4 urte18.30 - 19.00
Igerilekuak
Igeriketa haurrak 3 - 4 urte18.30 - 19.00
Igerilekuak
Click on the class name to get additional info

Astelehena

Asteartea

Asteazkena

Osteguna

ASTELEHENA ASTEARTEA ASTEAZKENA OSTEGUNA OSTIRALA LARUNBATA
17.00 - 18.00 Igeriketa haurtxoak17.45 - 18.15
Igerilekuak
Igeriketa haurtxoak17.45 - 18.15
Igerilekuak
18.00 - 19.00
Click on the class name to get additional info

Astelehena

Asteazkena

ASTELEHENA ASTEARTEA ASTEAZKENA OSTEGUNA OSTIRALA LARUNBATA
08.00 - 09.00 Igeriketa hastapenak helduak08.15 - 09.00
Igerilekuak
Igeriketa hastapenak helduak08.15 - 09.00
Igerilekuak
Igeriketa hastapenak helduak08.15 - 09.00
Igerilekuak
Click on the class name to get additional info

Astelehena

Asteazkena

Ostirala

ASTELEHENA ASTEARTEA ASTEAZKENA OSTEGUNA OSTIRALA LARUNBATA
19.00 - 20.00 Igeriketa hobekuntza azkarra19.15 - 20.00
Igerilekuak
Igeriketa hobekuntza azkarra19.15 - 20.00
Igerilekuak
Click on the class name to get additional info

Asteartea

Osteguna

ASTELEHENA ASTEARTEA ASTEAZKENA OSTEGUNA OSTIRALA LARUNBATA
08.00 - 09.00 Igeriketa hobekuntza helduak08.15 - 09.00
Igerilekuak
Igeriketa hobekuntza helduak08.15 - 09.00
Igerilekuak
Igeriketa hobekuntza helduak08.15 - 09.00
Igerilekuak
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00 Igeriketa hobekuntza helduak19.00 - 19.45
Igerilekuak
Igeriketa hobekuntza helduak19.00 - 19.45
Igerilekuak
Click on the class name to get additional info

Astelehena

Asteartea

Asteazkena

Osteguna

Ostirala

ASTELEHENA ASTEARTEA ASTEAZKENA OSTEGUNA OSTIRALA LARUNBATA
17.00 - 18.00 Igeriketa umeak 5 - 10 urte17.00 - 18.30
Ordutegi berezia taldearen arabera
Igerilekuak
Igeriketa umeak 5 - 10 urte17.00 - 18.30
Ordutegi berezia taldearen arabera
Igerilekuak
Igeriketa umeak 5 - 10 urte17.00 - 18.30
Ordutegi berezia taldearen arabera
Igerilekuak
Igeriketa umeak 5 - 10 urte17.00 - 18.30
Ordutegi berezia taldearen arabera
Igerilekuak
18.00 - 19.00
Click on the class name to get additional info

Astelehena

Asteartea

Asteazkena

Osteguna